Wycieczka przedmiotowa do INALFA ROOF SYSTEMS Białężyce

        W dniu 21 lutego 2022r. uczniowie klasy: 1 mpr (mechanik precyzyjny) Branżowej Szkoły I stopnia – klasy patronackiej firm Gestamp, Volkswagen i Blum,  pod opieką pana Wojciecha Tyca i Włodzimierza Mokrackiego, nauczycieli Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni, odbyli wycieczkę przedmiotową do firmy Inalfa Roof Systems w Białężycach.

 

Program  i cel wyjścia obejmował:

1. Zwiedzanie fabryki.
2. Zapoznanie się z maszynami i urządzeniami do produkcji.
3. Proces technologiczny gotowego wyrobu.
4. Innowacyjne rozwiązania podczas wytwarzania produktu.
5. Laboratoria i badania kontroli jakości.

 

        Inalfa Roof Systems to jeden z największych dostawców systemów dachowych na świecie. Firma projektuje i produkuje szyberdachy zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Inalfa wytwarza najwyższej jakości produkty, stosując najnowszą technologię. Klientami są największe koncerny motoryzacyjne. Siedziba główna przedsiębiorstwa mieści się w Holandii, a fabryki oraz centra rozwoju ulokowane są na całym świecie. Zakład Inalfa Roof Systems Polska w Białężycach nie daleko Wrześni został otwarty w 2012 roku i obecnie jest to największa europejska fabryka grupy Inalfa.

Inalfa Roof Systems Polska to bardzo ważny zakład w ramach europejskiej organizacji, która liczy trzy zakłady w Holandii, Słowacji i w Polsce. Zakład we Wrześni jest największym europejskim zakładem grupy Inalfa realizującym projekty dla naszych kluczowych klientów takich jak: Grupa VW (Audi, Porsche), Volvo, Ford, BMW, Daimler, JLR.  

Słowa uznania i podziękowania składamy kierownikowi zakładu Panu Bartoszowi Miśkiewiczowi i Panu Krzysztofowi Popielarskiemu  dzięki którym mogliśmy poznać firmę od środka i pogłębić wiedzę z produkcji przemysłowej.

Możliwość komentowania została wyłączona.