Logo

Września 02.02.2024 r.

Szanowna Pani Prezes,

Szanowny Panie Prezesie

 

Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy wspólnie z Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej we Wrześni oraz Średzką Spółdzielnią Mleczarską „Jana” w Środzie Wlkp. realizują w PROJEKT:

„AEDIL-Dairy-CoVE”

Nr projektu 10155548 – AEDIL-dairy-CoVE

European Excellence in Dairy Learning.
Europejskie Centra Doskonałości w Nauce Mleczarstwa

W ramach PROJEKTU będą organizowane m.in. w PCEZ we Wrześni szkolenia zawodowe
w specjalnościach mleczarskich, na które Państwa zapraszamy.

Przemysł mleczarski oczekuje wykwalifikowanych pracowników, zdolnych produkować wyroby mleczarskie wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia. W związku z tym PCEZ we Wrześni przygotowało cykl szkoleń dla pracowników zakładów mleczarskich. Oferujemy kursy serowarskie, twarożkarskie, aparatowego obróbki mleka i napojów oraz maślarskie lub inne zgodnie z zapotrzebowaniem zakładów mleczarskich.

Koszty szkolenia oraz wyżywienia pokrywa Krajowe Stowarzyszenie Mleczarzy z budżetu PROJETU. Jedynie po stronie zgłaszającego są koszty zakwaterowania (ok. 100 zł/dzień/osobę) oraz dojazdu do PCEZ we Wrześni, gdzie kursy będą realizowane. Każdy uczestnik otrzyma bezpłatnie materiały szkoleniowe, materiały piśmiennicze i odzież roboczą jednorazową. Zapewniamy bezpłatnie całodzienne wyżywienie oraz catering kawowy. Rezerwujemy również noclegi. Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia.

Harmonogram działań jest następujący:

  1. Przesyłamy Państwu ofertę szkoleń w PCEZ we Wrześni.
  2. Oczekujemy od Państwa na zgłoszenie pracowników do udziału w szkoleniach do dnia 27 lutego 2024r.
  3. Na podstawie zgłoszeń zostanie dokonana rekrutacja i do dnia 4 marca 2024 r. zostaniecie Państwo powiadomieni o zakwalifikowaniu uczestników na poszczególne kursy i powiadomieni o szczegółach realizacji kursu.
  4. Pierwszy kurs jest planowany w terminie 18 – 23 marca 2024 r. Kolejne w miesiącu kwietniu, maju i czerwcu oraz w drugiej połowie roku po jednym w miesiącu wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu.

Marek Dyba
Wicedyrektor PCEZ we Wrześni

Załączniki:

1. Ramowy plan kursu

2. Formularz zgłoszeniowy CoVe